Веломаршрут вихідного дня: Тернопіль-Збараж

zbaraz_featured

Думка поїхати на велосипедах в Збараж у нас закралась дуже давно.  Це перший довгий веломаршрут(трішки більше 50км), який ми провели з дитиною.  Найбільше досягнення зробив Левик: він витримав 3.5 години з одною перервою у велокріселку. За цей час розглядав поля, грався травичкою, рахував машини, знайомився із свійськими тваринами,  і навіть дрімав.

Zbaraz_bike

Туди і назад ми їхали різними дорогами. Наведу деякі враження і технічні  характеристики:

Спочатку хотіли поїхати найменш завантаженими автомобілями дорогами. Не врахували, що тоді і наша швидкість буде низькою.

Тернопіль (мікрорайон Дружба) – Тернопіль (БАМ) – Гаї Гречинські – Шляхтинці – дорога М19 – Охримівці – Травневе – Збараж: 30.5 км. Середня швидкість – 17 км/год.

Маршрут по Тернополю вибрали поганий: по Оболоня+Горбатий міст – далі через парк Відродження.

Гаї Гречинські : сільська дорога – болото. Охримівці : польова дорога, а це –  ями, калюжі і болото.  Коротка дорога з Травневого в Збараж виграшу по часу не приносить ніякого, краще об’їжджати через Стриївку. На перший погляд здається: суцільний мінус, якби не “пустинність” цього маршруту. Він просто створений для того, щоб не розганяючись (часом навіть доводиться добре тормозити, щоб об’їхати ями) помилуватися пейзажами. Жаль, фотографій не зробили.

Назад їхали класичними автодорогами: Збараж-Чернихівці – М19 – Тернопіль (вул. 15Квітня) – Тернопіль (Крушельницької).  Відстань – 25 км. Середня швидкість – 27 км/год. Покриття – супер. Але ця магістраль дуже  завантажена автомобілями: це і шум, і вихлопи…

Ідеально було би знайти щось середнє між цими двома дорогами. Поки що жодною з них не хочеться проїхатися ще раз.  Тож наші велопошуки тривають….

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *