Де покататися на лижах: Ішгль, Австрія

ischgl_DSC04140

 Жовтень. Непомітно прийшов перший осінній холод і з ним думки про лижний сезон. У нашому випадку — до Буковеля 200 км. Тут зимою катаємося що два тижні. Виїжджаємо зранку і повертаємося ввечері.

Але цього разу захотілось поїхати на лижі “по-справжньому” – в якесь альпійське містечко щоб відчути дух великих гір. Наші вимоги: вийти з дому зранку в лижах і відразу на сніг, а після цілого дня катання швидко переодягнутися і зайнятися “apres ski”, не стояти в черзі на підйомники, покататися на довгих(~10 км) трасах, гарно розвинена система fast liftів (більше 200 км з’єднаних трас), якісно проратрачені схили, сприятлива погода, найменша можлива відстань по автомобільних дорогах. В результаті довгих роздумів було вибрано австрійський Ischgl.

ischgl_DSC04185

Питання №1: Хто і коли.

Обов’язковий учасник подорожі –  МИ ( мама, тато і Левик(2 роки)). Цього разу ще з собою взяли дідуся, так як він також лижник. Коли? – Березень,  щоб і внизу була приємна температура +10…+15 і кататися ще було комфортно.

ischgl_DSC04118

Питання №2: Дорога.

До місця призначення~ 1500км. З врахуванням перетину кордону, тех. зупинок і якості дорожнього покриття на участку Тернопіль — Львів це 18 год. Ситуацію значно спрощує те, що у нашої машини є 2 водії. Їхати вирішили через Польщу, оскільки для поїздок по шенгену використовуємо річну Польську мультивізу “na zakupy”. Перетин кордону: туди Краковець –  четвер  2AM — пусто; назад Рава Руська – субота 11PM — черга на tax free 5 машин.

По дорозі туди зробили зупинку у Відні (Hotel Altmann ***) у передмісті, назад — зупинка в Катовіце (Park Hotel Diament****). Ціна в обох випадках вийшла однакова — 45 EUR.

Найскладніша частина шляху це дорога в Україні до кордону. Далі від польського кордону до Кракова ще недобудована автомагістраль, але дорожнє покриття якісне. Доводиться їхати селами з обмеженням швидкості 50км/год вдень, і 60км/год вночі. Ще один плюс — вночі всі світлофори виключені і дороги пусті.

Участок автомагістралі з Катовіце до Брно біля Чеського кордону(~ 80км) ще не закінчений.

Найприємніша частина шляху — дорога по Австрії. По-перше, це хороші автомагістралі, по друге, це їхні rest areas, в кожній з яких є або дитячі майданчики на вулиці, або великі дитячі куточки в кафешках. Взагалі Австрія мені дуже подобається своїм ставленням до дітей та сприянням батькам з дітьми. В торгових центрах, супермаркетах, на заправках ми зустрічали дуууже багато батьків з дітьми самого різного віку. Це супер. Хотілося б щоб і в нас в Україні була культура подорожей, чи навіть просто проведення всього вільного часу зі своїми дітьми.

 

Питання №3: Проживання.

Виявляється, що в Ішглі березень — високий сезон!
LOW SEASON
23.11.2012 – 21.12.2012
07.01.2013 – 25.01.2013
08.04.2013 – 01.05.2013
PEAK SAESON
22.12.2012 – 06.01.2013
26.01.2013 – 07.04.2013
Спроба знайти більш-менш нормальний варіант на booking.com виявилась невдалою і відразу була відкинута після повідомлення: “It’s busy in Ischgl on your selected dates, so prices might be higher than normal. Tip: Try different dates if you can.” Ціни на готелі на цей час просто “дикі”. Відповідно ми вирішили зупинитися на апартаментах.

У даному випадку стали в пригоді 2 ресурси: bergfex.at та ischgl.com. Тут є всі контакти власників нерухомості. Із п’ятдесяти надісланих запитів тільки половина апартаментів були вільними. Більшість відповідали німецькою мовою, і вказували мінімальний термін бронювання 1 тиждень.

У Ішглі є кілька можливостей розміщення: сам Ischgl – практично всі апартаменти знаходяться дуже близько до одного з фунікулерів (A1, A2, A3) і одна з трас закінчується прямо на вулицях цього селища. Це найкомфортніший варіант проживання. Ще один варіант – Manthon (4.5 км до Ішгля). Тут проживання дешевше і є безплатний скі-бас до A1. Всі інші місця проживання (Kappl, Galtur, See, Pians) знаходяться далі, і мають по кілька нез’єднаних з Ішглем підйомників.

Ми орендували апартаменти тут: WaldHausl. Вони складалися із двох спалень і одної вітальні плюс терраса і балкон. Що сподобалося: сушки для лиж і черевиків внизу, повністю укомплектована кухня, дуже чисто. Єдиний мінус – платний Wi-Fi ( 20EUR в тиждень). Власник зовсім не знає англійської мови, але дуже старався нас зрозуміти. Добре, що про всі нюанси ми з ним домовилися по електронній пошті ( google.translate рулить:-)). Завдаток йому переслали банківським переказом, а решту довелось доплатити готівкою. Що цікаво – ціну оренди апартаментів в Ішглі рахують по кількості проживаючих людей, тобто те що на сайті – це максимальна ціна при максимально можливій кількості людей.

 

Питання №4: Катання.

В Ішгля є хороший сайт зі всією необхідною інформацією і в придачу до нього йде можливість замовити інформаційні брошури з доставкою додому brochures ordering. Так, будучи ще в Україні, ми отримали карти схилів, карти міста, всі можливі варіанти розміщення з контактами і актуальними цінами. Лист з Австрії прийшов через 2 тижні після замовлення.

На кожному описі про Ішгль ми натрапляли на інформацію: 238 кілометрів трас, 43 підйомники, 1100 снігових пушок, 11 кілометрів найдовший спуск.

ischgl_DSC03020

Тут іде мова про величезну зону Ischgl – Samnaun. Ski pass для цієї зони називається VIP Ski Pass. Всі підйомники з’єднані між собою і можна почати катитися в Австрійських Альпах(Ischgl), а завершити в  Швейцарських(Samnaun). Багато лижників їздять в Samnaun на шоппінг. Спускаєшся сюди і складається враження що попав в зону Duty Free  аеропорту: магазинчики з сувенірами, цигарками, алкоголем, парфумами. В них є навіть лижна траса через це містечко – так і називається Dutyfree-run.

ischgl_DSC04104

Є ще один опис про Ішгль – 349 кілометрів трас, 70 підйомників. А тут йдеться про Ischgl-Saumnaun плюс по 10 підйомників у Kappl, Galtur та See.  Ski pass для цієї зони називається – Silvretta Ski Pass.

Ціни на Ski pass – тут. Варто зазначити, що VIP Ski pass доступний лише тим, хто проживає у Ischgl, або Manthon. При покупці цього квитка необхідно показати гостьову карту із готелю, в якій зазначено ПІБ і дату народження всіх проживаючих.

Ще на етапі підготовки до подорожі у мене виникло таке питання: що ж таке IDALP? Як виявилось – ця вершина (2320м) є ключовою точкою, оскільки сюди піднімаються з Ішгля(1400м) фунікулерами A1, A2, A3  і далі пересідають на крісельні підйомники, яких тут настільки багато, що черг немає. Ще Ідалп – це місце проведення концертів, магазин із спортивним спорядженням, панарома-ресторани, відправна точка вечірньої саночної траси. Попасти сюди можна тільки якщо придбати одноразовий квиток туди-назад, або використати свій Ski pass.

ischgl_DSC04182 ischgl_DSC04181 ischgl_DSC04179 ischgl_DSC04161

Окремо хочеться відзначити fast lifts в Ішглі. 80% всіх підйомників швидкі крісельні підйомники. Багато з них обладнані захисними ковпаками від сонця і снігу. Є кілька крісел з підігрівом. До речі, Ischgl та його австрійський сусід Saalbach визнані найкращими у світі по параметрам швидкісних ліфтів.

ischgl_DSC04085 ischgl_DSC04121 ischgl_DSC04137

ischgl_DSC04172

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

По катанню – Ішгль орієнтований на людей середнього і вище середнього рівня катання. 64% всіх трас тут червоні. Більшість схилів широкі і всі дуже добре проратрачені. Траси – довгі і дуже довгі (якщо брати у порівнянні з Буковелем). Окремої уваги заслуговує також їхня розмітка. На кожному перехресті, з’їзді стоять щити з надписами типу: направо поїдеш по такій-то трасі і попадеш до такого, або такого підйомника. Заблукати там просто нереально. Також у Ішглі знаходяться одні з найкращих у Європі сноупарки, користування якими входить у ціну скіпасу.

ischgl_DSC04087

Згадую Буковель на вихідні: стоїш в черзі потім довго піднімаєшся і раз-два  вже внизу. Тут ситуація зовсім інша. Я за час підйому не завжди встигала відпочити від попередньої довгої траси.

Катання, що найбільше сподобалось? По покриттю траси всі однаково хороші. Відповідно ми полювали за хорошими виглядами. Однозначним лідером у цьому є траса 80. Вона спускається з гори Palinkorf (2864м) у Samnaun до канатної дороги L1(1640м). Можливо завдяки великому перепаду висоти вона виглядає просто неперевершено. Спочатку проїжджаємо між горами, потім спускаємося вниз у ліс, далі в місто.  Ще цікавими є 40, 32, 38, 13, 7 траси. Таких що не сподобалися зовсім – немає 🙂

[pjc_slideshow slide_type=’Ischgl views’]

ischgl_DSC04143 ischgl_DSC04142 ischgl_DSC04169 ischgl_DSC04129 ischgl_DSC04136 ischgl_DSC04131 ischgl_DSC04122 ischgl_DSC04105 ischgl_DSC04103 ischgl_DSC04102 ischgl_DSC04083 ischgl_DSC04074

Панорама-бари на вершинах. Відома практика: їжа в кафешках на схилах дуже дорога. В Ішглі це не зовсім так: тут є багато буфетів і просто ресторанчиків, де можна швидко і недорого поїсти. А які вигляди з цих панорама-барів….

ischgl_DSC04146 ischgl_DSC04154

Ми каталися на лижах 5 повних днів. Скі паси вигідніше брати відразу на всі дні і так, щоб дні йшли підряд. По особистих відчуттях скажу: перший день ми “дорвались” до лиж так, що на другий день хотілося їздити лише по синіх трасах. Третій, четвертий дні получились найцікавіші і найпродуктивніші по кількості і якості спусків. П’ятий день ми вже знали всі траси і їздили по самих найкращих. Чесно кажучи цікавості кататися ще шостий день на тому самому місці не було, хоча фізично це реально. І  знову тут підтвердилась моя теорія про те, що при виборі курорту і кількості днів катання треба виходити з цифри 50 км трас – 1 день катання.

 

Питання №4.1: Левик і катання.

ischgl_DSC04112

Однією із особливостей нашої подорожі було те, що в нас 3 лижника і одна 2-х річна дитина поки що не лижник. По всім рекомендаціям вчити дитину кататися можна тільки з 3-х років. І тут нам у пригоді став дитячий KinderGarden. Цей нелижний садочок знаходиться на горі Idalp. Відповідно попасти в нього можна лише фунікулером. Години роботи: з 10:00 до 15:30. Але сама дитяча кімната відкривається разом з фунікулером. Тобто можна зайти з дитиною – роздягнутися, поїсти, погратися. В садочку залишити дитину можна з 2-х років.

Поряд є дитяча гірсколижна школа, але нам ще рано – і це вже буде наступна історія…

ischgl_DSC04089

Ще один приємний момент: катання на фунікулері і на підйомниках для дітей безкоштовне і приносить їм величезне задоволення.

ischgl_DSC04187

Питання №5: Apres Ski.

В одному із дописів я прочитала, що “Ischgl – збалансований лижний курорт”, оскільки тут і катання відмінне, і ввечері є куди сходити… Ну… якщо це розглянути у нашому розрізі – то про вечір не зовсім правда.

Кафе-ресторани. В основному це диско бари, де сісти з дитиною просто нереально, так як море людей товчеться біля барної стійки, танцює, курить…

Шопінг – 50/50. Є багато магазинів із спортивним одягом. Але одяг  онлайн купляти набагато дешевше. Є кілька точок з розпродажем лижного спорядження. Вибір наспраді невеликий. Багато товарів дублюються. І ще всі магазини закриваються в 7 вечора.

З супермаркетів – є маленькі Billa і Spar з самими необхідними продуктами. Ціни – досить дорого. Дорожче, ніж в Польщі.

Silvretta Centre. Ми мали надію сходити туди в басейн. Але на жаль це надією і  залишилось. Там збираються старші люди посидіти – попити. Ніхто в тому басейні не плаває. Та і місця для плавання там особливо немає. Стосовно боулінгу, чи більярду – якось не хотілось туди йди. Це наша чисто суб’єктивна думка. Можливо комусь тут сподобається…

Прогулянки. Можна погуляти по центральній вулиці Dorfstrasse. Вулиця маленька. В одну сторону пішки йти хвилин двадцять. Гуляння ще утруднюється величезною кількістю “веселих” лижників, які переходять з одного закладу в інший. По дорозі ми знайшли 2 місця з дитячими качельками і гірками в снігу. В загальному містечко Ischgl не дуже нагадує типове альпійське селище. Надто тут шумно ввечері і йому бракує якогось шарму.

ischgl_DSC03022 ischgl_DSC03021 ischgl_DSC03017 ischgl_DSC03016 ischgl_DSC03015 ischgl_DSC03014

Ще: кожного понеділка і четверга на Ідалпі починаються саночні перегони. Їзда на санках тут тільки вечірня і по крутим гіркам ( саночна траса проходить паралельно з 1-ю лижною). Санки здаються в оренду зверху на Ідалпі і входять в ціну спуску.

Підсумок:

Катання в Альпах варте того, щоб сюди їхати за півтори тисячі кілометрів. Тут є такі місця, яких не побачиш ніде. Якщо ж врахувати ще, що ціни на проживання та катання співмірні з Буковелем, а місцями і дешевші, дизель палива на поїздку ми витратили 190 літрів при середній ціні 1.2євро то враження про Буковель якось тьмяніють..

Ішгль – ідеальне місце для того, щоб відчути справжнє задоволення від схилів, якщо є хороша погода. Можливо це не зовсім те місце, куди варто їхати з малою дитиною-не лижником, але якісь незручності просто пропадають на фоні неймовірного задоволення від катання.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *