Ласкаво просимо у наш світ NY

DSC-000020

– Ти завжди мріяв подорожувати і шукаєш щось цікаве у житті ?

– У тебе є фул-тайм робота, чи дорослі зобов’язання ?

– Тобі не подобається ідея: “життя закінчується коли з’являються діти” і хочеш щоб у тебе було по-іншому ?

– Ти прагнеш реалізувати свої мрії не зважаючи на часові та фінансові обмеження ?

Якщо хоч одна відповідь “ТАК”, то ми у цьому схожі і знайдемо спільну мову на сторінках цього блогу 🙂

 

Кілька слів про нас

Ми – NY (nataly & ya_rko) – cімейна пара та новоспечені батьки із Західної України. Працюємо у ІТ, проте не маємо можливості подорожувати постійно. По стилю відпочинку ми не належимо до крайностей, які розраховують на пересування автостопом, зупинки в коучсерферів і байдужість до умов. З іншого боку, ми не є клієнтами турів “все включено у Туреччину”. Ми знайшли свій спосіб подорожувати і свій стиль життя, який також підходить не кожному.

Кожен із нас попередньо мав досвід напруженого робочого графіку, коли немає можливості з’їздити у відпустку. А це приводило до погіршення фізичного і ментального здоров’я. Виявляється, це – типова ситуація, про що часто читаємо у інших: “щоб гарно працювати – треба гарно відпочивати”. В якийсь момент ми зрозуміли, життя коротке і ніколи не настане ідеальний час для здійснення мрій. Тому не варто чекати, поки буде менше справ на роботі (краще зробити можливим свою відсутність), не варто чекати поки підростуть діти (краще звикнути до спільних подорожей змалку), не варто чекати поки буде більше грошей (краще навчитися виходити зі своїх можливостей), не варто чекати поки буде більше часу (краще навчитися розподіляти його).

Нашим стартом стала самостійна і непланована весільна подорож у Європу у 2010 році. Тоді ми й зрозуміли наскільки подорож може бути простою і доступною: ми просто їхали дорогами, зупинялися де сподобалось, ночували щодня в іншому місці, нічого не планували і кожного дня дізнавались щось нове і цікаве. Так, з того часу все змінилося: ми подорожуємо по-іншому, готуючись до подорожі і роблячи її більш комфортною для найменших членів нашої сім’ї. Але кожна подорож стає цікавою пригодою, не менш цікавою і захоплюючою, та і пристосованою до потреб нашої сім’ї.

Наступна важлива сторінка в нашому житті – діти. Саме з їхньою появою наші пригоди набули більших обертів. З сином почали подорожувати з двох місяців. А з дочкою – з двох тижнів . З того часу ми відвідали 35 країн та трохи більше 300 міст з дітьми.

Ми дуже хотіли, щоб життя і кар’єра з дітьми не завершувалась, а перейшла на інший – якісний рівень. З кожною пригодою ми пробуєм щось нове, вчимося, помиляємося, робимо висновки і рухаємось далі. Ми – щасливі.

 

Мета нашого блогу

World-NY – це історія нашого світу, наше місце в Інтернеті. Всі дописи поділяємо на три категорії:

Навколо світу. Історії наших подорожей по світу та Україні. У кожному пості стараємося показати цікаве місце, розповісти про його особливості та надати максимум практичної інформації для здійснення такої подорожі з маленькими дітьми. Знаємо, подорожі – це дуже персонально і кожна людина сприймає їх по-різному. Ми сподіваємося, що тут ти знайдеш натхнення незалежно від своїх індивідуальних особливостей.

Корисні поради. Це засвоєні життєві уроки, які далися нам не легко і які довелося вивчити на своєму шляху. Тут пости на самі різні теми: від вибору дитячого велосипеда та дорожніх порад до техніки майндмеппінгу. Ця інформація не лежить на поверхні і ми самі її довго збирали і багато перепробували до написання посту. Цей розділ ми перечитуємо найчастіше.

Стиль життя.  Це замітки по нашому стилю життя, який з часом змінюється, адаптовується. Основні його складові: активність (велотуризм, лижі, скелелазіння, піші походи), здоровий спосіб життя (харчування, фітнес), особиста продуктивність (тайм-менеджмент, мінімалізм, GTD, позитивізм). Тут ми часто експериментуємо (після прочитання книжки чи статті) і додаємо нові елементи, але основа залишається.

 

 

Маєш запитання, пропозиції, поради, чи просто власну думку на цю тему ?

Ми будем раді її почути! Скористайся, будь-ласка, контактною формою:

 


Сподобалось прочитане?

Залиш свій контакт і ти отримаєш особисте повідомлення щоразу, як на нашому блозі з'явиться опис нової подорожі, корисної поради чи активності (Не хвилюйся, це буває рідко: раз на 10-14 днів)