Короткі веломаршрути робочого дня: Тернопіль ( ~ 22км)

Вело Спорт
ternopi_veloroutes

Настав листопад, а з ним прийшли короткі дні і довгі ночі, низька температура повітря, а отже, пора закривати велосезон… Хтось може заперечити, що ще рано… Але, в нашому велокатанні є певна особливість: всі виїзди проводимо з сином (2.5 роки), який сам поки не їздить і цим допомагає татові покращувати свою фізичну витривалість :-). Ось в такому форматі ми накатали ~ 1500 км за 2013 рік ( 790 з них записав Endomondo) і знайшли три веломаршрути, які придатні для катання в робочі дні, коли маємо в запасі максимум 2 години.

 

1)  Тернопіль – Мала Об’їздна : 25 км

Mala_obizdna

Більша частина маршруту проходить по автомобільних дорогах. Найгірша і найнебезпечніша ділянка між 4 і 8 км. До жвавого руху автомобілів додаємо вузьку дорогу ( по одній смузі в кожну сторону), шум і неповагу водіїв. Добре що, хоч за поворотом (наступні 8 км) трохи тихіші. Тут можна досить швидко їхати ( але не забуваємо, що, по інструкції, з причіпом швидше ніж 25 км/год небезпечно).

Єдиний плюс цього маршруту і розвага в тому, що він проходить через “Рошен”, який у парку Шевченка.  А так, якщо є альтернатива, то з дитиною тут краще не їздити…

 

2) Тернопіль – подвійний круг навколо озера: 23 км

Navkolo_ozera

Наш класичний і найулюбленіший маршрут. Перший круг проїжджаємо парком – лісом – парком. Для нешвидкої прогулянки з дитиною просто ідеально. Крім того, влітку тут дуже комфортно і не спекотно, оскільки маєже весь час їдемо в тіні. Коли проходимо друге коло, то повертаємо на Бродівську. Не зважаючи на завантаженість цієї вулиці, їзда на ній комфортна: майже вся дорога має по дві смуги в одну сторону. Крім того, об’їзд через Бродівську збільшує загальну довжину маршруту на 2 км.

 

3) Тернопіль: Дружба – БАМ: 22км

Druzba-BAM

 

З Тернопільської Дружби на БАМ можна потрапити багатьма способами. Варіант через об’їздну відкидаємо відразу через дискомфорт. А найкращі виділіямо такі:

–  Оболоня – горбатий міст – вул. Бандери – парк Відродження

Найгірше їхати перші 2 км в базарний день, а решта добре. Додатковий бонус цього маршруту – прогулянка в парку Відродження.

–  вулицями: Крушельницька – Бродівська – Злуки – Лепкого – 15 Квітня

Хороша і приємна ділянка, якщо об’їхати Шота Руставеллі по Промисловій. Крім того, дорога з Крушельницької на Дружбу проходить через 2 парки….

 

Все. Інформація записана. До наступного сезону 2014!

Comments are closed.