Вибір подарунка для дитини – скелелазний день

the_wall_featured

Чи помічали ви, що чим старшою стає дитина, тим складніше стає вибрати подарунок для неї? Кожна нова іграшка стає нецікавою через тиждень і займає своє почесне місце на полиці. А якщо згадати свята, такі як день народження чи Миколая , то у вашого подарунка буде не один достойний конкурент.

 

Даруємо дитині враження, а не речі

Недавно в мережі я зустріла відео від IKEA – “The Other Letter”, яке заставляє задуматися над вибором подарунка для дитини.

Так, наш 5-ти річний син дуже швидко загоряється ідеєю покупки нової машинки, чи робота. Та ще швидше він загоряється ідеєю збудувати лего-замок з татом, проїхатись навколо озера на роверах всією сім’єю, чи поїхати у відрядження з мамою. Я завжди згадую, як після дня, проведеного на санчатах всією сім’єю (нарешті в середині січня ми дочекалися першого снігу) син сказав, що це був найкращий день в його житті.
Думаю, що ця тема стане початком цілого циклу статей на тему як дарувати дітям враження та спогади. Почнемо з маленького:

 

Скелелазний день на стенді

Для цієї особливої події ми вибрати Львівський The Wall. Його переваги:

  • хороша висота стенду – до 14м
  • маленька болдрінгова зона для розминки
  • можна полазити з мотузкою – це додає відчуття скель
  • траси, зроблені спеціально для дітей: пристосовані до їхнього зросту, із зачіпками у вигляді звірят
  • стенд зроблений дуже по-сучасному

Наш син хоч і має досвід скелелазних тренувань на болдрінговому(низькому) стенді, та лазіння з мотузкою стало  для нього справжнім святом. Особливе враження на нього справило те, що йому вдалося подолати свій страх. З першого  разу він зміг не зміг подолати трасу – заліз лише до половини, а з другого – дістався до фінішу. Добре, що поряд з ним була подруга, яка лізла цю ж саму трасу.  Нам, дорослим, також сумно не було – ми змогли класно потренуватися на стенді.
Ось так нам вдалося зробити звичну подорож до Львова особливою. Дякуємо за такий класний стенд! І тепер у нас є +1 причина відвідувати Львів з дітьми частіше…

the_wall_1 the_wall_2 the_wall_3

P.S. Практична інформація – The Wall ( м. Львів)

Контакти стенду: http://the-wall.com.ua/kontakty  (він розташований неподалік залізничного вокзалу). Якщо їдете здалека – краще зателефонуйте, щоб дізнатися коли краще прийти.
Якщо ви не маєте скелелазного спорядження – на стенді працює прокат. З собою достатньо взяти спортивний одяг та перевзуття.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *